APPEL solution, s.r.o.

ELEKTRICKÉ SPOTŘEBIČE | ODBORNÁ MONTÁŽ | ODBORNÉ ZAPOJENÍ DO ELEKTRICKÉ SÍTĚ

PROČ DOMÁCÍ ELEKTRICKÝ SPOTŘEBIČ OD NÁS ?

Nabízíme domácí elektrické spotřebiče s odbornou montáží a zapojením. Varné desky, elektrické sporáky, elektrické trouby, parní trouby, myčky, ale i ohřívače vody od známých renomovaných značek. MORA, ELECTROLUX, AEG, BEKO, WHIRLPOOL. Nabízené elektrické spotřebiče u nás zakoupíte včetně montáže a odborného zapojení do elektrické sítě. Prostě si pouze vyberete spotřebič a dál se o nic víc se už nestaráte. Nehledáte žádné montéry, instalatéry ani elektrikáře.

U NÁS JE TO JINAK.

Garantujeme Vám, že vybraný elektrický spotřebič k Vám přijede namontovat a zapojit do elektrické sítě technik, který je vybavený pro takovou montáž. Má slušné vystupování, čistě oblečený, potřebné kvalitní nářadí, ale i dlouholeté zkušenosti. Jedná se o ověřeného externího technika. Ten zajistí jak elektrické zapojení, tak i vodoinstalatérské práce. Náš technik vlastní veškeré potřebné osvědčení a oprávnění. Dodavatelem montáží a odborných zapojení je ELEKTRO SERVIS - JENKA.

PO DOKONČENÍ PRACÍ VÁM TECHNIK VYTISKNE POTVRZENÍ O ODBORNÉM  ZAPOJENÍ A MONTÁŽI.
DAŇOVÝ DOKLAD JE SAMOZŘEJMOST.

CO NABÍZÍME ?

V přehledných kategoriích se na tomto našem webu www.appel-solution.cz dočtete obecné informace, rady a tipy. V jednotlivých kategoriích VAŘENÍ, PEČENÍ, MYTÍ, OHŘEV VODY a TOPENÍ najdete elektrické varné desky, elektrické sporáky, elektrické trouby, parní trouby, myčky, ohřívače vody - bojlery, elektrické kotle a konvektory.

NA NAŠEM ESHOPU NABÍZÍME VŠECHNY VÝŠE UVEDENÉ DOMÁCÍ ELEKTRICKÉ SPOTŘEBIČE VČETNĚ MONTÁŽE A ODBORNÉHO ZAPOJENÍ.

KAM VŠUDE PŘIJEDEME ?

Všechny městské části Prahy :  Praha 1 - Staré Město, Malá strana, Hradčany; Praha 2 - Vinohrady, Vyšehrad; Praha 3 - Žižkov; Praha 4 - Chodov, Nusle, Modřany, Komořany, Pankrác, Krč; Praha 5 - Smíchov, Radlice, Zličín, Zbraslav; Praha 6 - Dejvice, Střešovice, Ruzyň, Řepy, Suchdol, Lysolaje, Nebušice; Praha 7 - Holešovice, Bubny; Praha 8 - Libeň, Karlín; Praha 9 - Vysočany, Prosek, Letňany, Kbely; Praha 10 - Vršovice, Záběhlice, Strašnice, Zahradní Město, Hostivař, Horní Měcholupy, Uhříněves

Další městské části :   Praha 11, Praha 12, Praha 13, Praha 14, Praha 15, Praha 16, Praha 17, Praha 18, Praha 19, Praha 20, Praha 21, Praha 22, Praha 23

Oblasti :  Praha východ, Praha západ, Střední Čechy.

Okolí Prahy : Horoměřice, Hostivice, Unhošť, Únětice, Chýně, Jeneč, Tachlovice, Sedlec, Čakovice, Vinoř, Dubeč, Šestajovice, Jirny, Úvaly u Prahy, Újezd nad Černými Lesy, Sibřina atd.

JAK TO FUNGUJE ?

Pokud nechcete riskovat, doporučujeme nejprve konzultaci o elektrospotřebiči s technikem. Nejlépe konzultace u Vás doma. Proč? V bytech, ale i domech často nebývají provedené rozvody elektrického proudu tak, aby vyhovovaly k připojení třeba právě Vámi vybraného elektrického spotřebiče. Během obhlídky se dozvíte, co bude nutné opravit, upravit nebo zřídit. Můžete se také dozvědět, že vaše přípojná místa jsou v naprostém pořádku a bezvadném stavu. Cena za zapojení spotřebiče se odvíjí od stavu přípojeného místa. Pokud je přípojené místo v pořádku, cena v e-shopu platí. Pokud jsou nutné úpravy, aby přípojené místo splňovalo ČSN, náklady na takové úpravy se nazývají vícenáklady, a jsou doúčtovány k částce v e-shopu.

Po dokončení obhlídky Vám technik doporučí spotřebič, na základě Vašich požadavku. Následně vysvětlí vše okolo objednávky. Po té si sami vyberete na našem e-shopu www.elektricke-spotrebice.cz spotřebič, který potřebujete.

Po objednání Vás budeme kontaktovat, abychom si s Vámi domluvili termín montáže. Obvykle do 48 hodin. Od té chvíle se již o nic nemusíte starat.